BMW M2 M3
M4 M5 M6 M8
X4M X5M X6M

SERWIS SERII
M-POWER

Umów się na wizytę serwisową już dziś !

Serwis BMW M-Power w Warszawie

Znaczna część samochodów którymi na co dzień się zajmujemy to topowe modele BMW z serii M-Power. Jako niezależny serwis BMW z wieloletnim doświadczeniem znamy rozwiązania techniczne cechujące najmocniejsze z egzemplarzy BMW. Nasza praktyka i zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwoliły nam poznać również słabe punkty „serii M” dzięki czemu możemy nie tylko kompetentnie serwisować Twoje BMW, ale również zapobiegać bardzo kosztownym usterkom.

Pomimo odmiennych rozwiązań technologicznych względem standardowych BMW, jesteśmy w stanie profesjonalnie i z należytą dbałością o szczegóły zająć się modelami M-Power. Posiadamy duże doświadczenie w montażu osprzętu i akcesoriów od światowej klasy producentów m.in. Vorsteiner, Evolve, AC Schnitzer, Awron, Eisenmann, Akrapovič, Supersprint, Stoptech, Alcon, KW, H&R, CFS, Wagner Tuning, Burger Motorsports, Dinan etc.

Nasz serwis BMW służy również klientom profesjonalną pomocą i doradztwem w kwestiach eksploatacji oraz serwisowania. Zapraszamy właścicieli sportowych egzemplarzy firmy M GmbH do wizyty w Niezależnym serwisie BMW Andrew Performance.

BMW M6 F06 GranCoupe
BMW M5 F90 Competition
BMW M3 E92
BMW M3 E92 & BMW M4 F82 & BMW M3 F80

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności