BMW M2 M3
M4 M5 M6 M8
X4M X5M X6M

SERWIS SERII
M-POWER

Umów się na wizytę serwisową już dziś !

Serwis BMW M-Power w Warszawie

Znaczna część samochodów którymi na co dzień się zajmujemy to topowe modele BMW z serii M-Power. Jako niezależny serwis BMW z wieloletnim doświadczeniem znamy rozwiązania techniczne cechujące najmocniejsze z egzemplarzy BMW. Nasza praktyka i zaangażowanie w wykonywaną pracę pozwoliły nam poznać również słabe punkty „serii M” dzięki czemu możemy nie tylko kompetentnie serwisować Twoje BMW, ale również zapobiegać bardzo kosztownym usterkom.

Pomimo odmiennych rozwiązań technologicznych względem standardowych BMW, jesteśmy w stanie profesjonalnie i z należytą dbałością o szczegóły zająć się modelami M-Power. Posiadamy duże doświadczenie w montażu osprzętu i akcesoriów od światowej klasy producentów m.in. Vorsteiner, Evolve, AC Schnitzer, Awron, Eisenmann, Akrapovič, Supersprint, Stoptech, Alcon, KW, H&R, CFS, Wagner Tuning, Burger Motorsports, Dinan, Mishimoto etc.

Nasz serwis BMW służy również klientom profesjonalną pomocą i doradztwem w kwestiach eksploatacji oraz serwisowania. Zapraszamy właścicieli sportowych egzemplarzy firmy M GmbH do wizyty w Niezależnym serwisie BMW Andrew Performance.

BMW M6 F06 GranCoupe
BMW M5 F90 Competition
BMW M2 F87 Competition
BMW M4 G82
Tor Nurburgring
BMW M3 G80
BMW M3 E92
BMW M3 E92 & BMW M4 F82 & BMW M3 F80

Nasz profesjonalny serwis serii M-Power gwarantuje Ci kompleksową obsługę. Jesteśmy niezależnym serwisem z ogromnym doświadczeniem, a w związku z tym znamy rozwiązania techniczne, którymi cechują się modele samochodów z serii M-Power. Zapoznaj się z naszą ofertą i dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.

Czym jest serwis serii M Power?

BMW M Power Serwis, który prowadzimy, to miejsce, w którym możesz liczyć na

  • naprawy mechaniczne,
  • naprawy klimatyzacji,
  • ustawienie geometrii kół,
  • kodowanie i aktualizacje,
  • diagnostykę i naprawę elektryki,
  • profesjonalną inspekcję,
  • przegląd przed dokonaniem zakupu,
  • chip tuning i modyfikacje, a także
  • naprawy w trybie „Door to Door”. 

Serwis serii M Power Andrew Performance to miejsce, w którym wszystkie wymienione wyżej zadania zrealizowaliśmy już wiele razy, a nasi specjaliści stale podnoszą swoje kwalifikacje. 

Czym jest BMW M Power tuning?

Tuning silnika w pojazdach BMW M Power to proces elektronicznego zwiększania jego mocy. W jego trakcie wykorzystuje się dostępne rezerwy, które producent celowo pozostawia, szczególnie w modelach z turbosprężarkami. Dzięki chip tuningowi nie tylko podnoszona jest moc silnika, co bezpośrednio przekłada się na wyższą prędkość maksymalną, ale pojazd staje się również bardziej ekonomiczny, zużywając mniej paliwa.

Możliwa jest również optymalizacja spalania, obniżenie temperatury gazów wydechowych i ogólnej temperatury pracy silnika. W rezultacie jazda po chip tuningu jest nie tylko bardziej komfortowa, ale również bezpieczniejsza. Tuning silnika w serii BMW M Power zwiększa przyjemność z jazdy i jest to inwestycja, która po prostu się opłaca.

BMW M Power serwis — dlaczego nasza oferta?

Mamy ogromne doświadczenie w branży. Nasi specjaliści od wielu lat zajmują się serwisem serii M Power, co sprawia, że możesz nam zaufać, oddając do naprawy lub tuningu swój pojazd. Ogromnym atutem naszej oferty jest również fakt, że pracujemy bardzo terminowo. Szanujemy bowiem czas naszych klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne ma on znaczenie zarówno w życiu prywatnym, jak i biznesowym. Pamiętaj też o tym, że dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym, dzięki któremu sprawnie realizujemy zarówno tuning, jak i serwisowanie. Zapraszamy więc do kontaktu z nami oraz do skorzystania z naszej oferty.

Ważne: Użytkowanie strony oznacza zgodę na używanie plików Cookies i innych technologii. Więcej w polityce prywatności